Aktuální opatření jsou platná zatím do 3. listopadu.

Do odvolání se na základě aktuálních opatření v naší farnosti slouží mše sv. na dané úmysly BEZ ÚČASTI LIDU. (úmysly viz bohoslužby a ohlášky)

Biskup Vojtěch Cikrle uděluje do odvolání věřícím brněnské diecéze dispenz od účasti na nedělních mších svatých.

Sledovat můžete přenosy bohoslužeb prostřednictvím online vysílání, TV nebo rádia.
Modlitbu k duchovnímu přijímání najdete v kancionálu pod číslem 42.

Pohřbů se v kostele, v průvodu i na hřbitově může účastnit max. 30 osob. Probíhají tedy jen v úzkém rodinném kruhu.

V případě nejasností, potřeby rozhovoru, svátosti smíření či zaopatření umírajícího mě můžete volat na tel.: 733 742 732 (o. Václav).

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.