OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ve středu 17. dubna se zástupci naší farnosti zúčastnili v Muzeu Vysočiny v Třebíči slavnostního ocenění naší Karmelské pouti, která byla zapsána na Seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury Kraje Vysočina. Udělena nám byla také pamětní medaile (viz obrázek).

Velké DÍKY za to patří pracovnicím Muzea paní Silvě Smutné a Jitce Katovské, jako i všem, kdo se na tom jakkoli podíleli a spolupracovali. Také těm, kdo se o udržování a organizování pouti zasazují i v současné době a křesťanskou víru a mariánskou úctu předávají dalším generacím. Tak doufejme, že tato pouť nebude za několik let jen muzejní památkou, ale nadále bude nedílnou součástí křesťanského, kulturního i společenského života našeho kraje.

Viz webové stránky zde.

Na webových stránkách Regionálního pracoviště Tradiční lidové kultury je i fotografické ohlédnutí za slavnostním předáváním ocenění v oblasti tradiční lidové kultury udělované Krajem Vysočina, které se konalo 17. dubna v Třebíči.

Viz webové stránky zde.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.