Nově zrekonstruovaná římskokatolická fara tvoří spolu se zahradou a kostelem sv. Mikuláše ucelený areál v centru obce Heřmanov na Vysočině (v okrese Žďár nad Sázavou). Jde o dvoupodlažní zděnou barokní stavbu s částečným podsklepením a podkrovím pod valbovou střechou.
V objektu fary jsou 2 kuchyně a jídelna (přízemí), 3 ložnice s celkem 16 dvoupatrovými lůžky (1. podlaží), společenská místnost (2. podlaží) s možností přistýlky (8 matrací) a sklípek s možností posezení (ve sklepení). Kapacita fary je 40 osob.
Na faru nelze brát domácí zvířata!
K dispozici je zahrada s ohništěm a pískovištěm.

Ke mši svaté, k adoraci a k modlitbě je možné po domluvě využít kostel sv. Mikuláše.

Ubytování je určeno především pro rodiny s dětmi, různá farní a křesťanská společenství (dětí, mládeže i dospělých), řeholní komunity, příp. i jiné skupiny (např. školní třídy, skauti apod.).

Cena je 150,- Kč za osobu a den + energie (elektřina, voda, plyn) + úhrada případných škod.
Děti do 6 let zdarma.

Pro podrobnější informace klikni na tento odkaz.

Rezervace a další informace u správkyně fary:
Anna Brychtová
Email: annabrychtova1@seznam.cz